menu title

 

 Přehled akcí 2019
 Country taneční
 Fotogalerie z akcí
 Pronájem Květuše
 O nás
 Kontakt
 GDPR

 

 Metodické materiály

 

Nestihli jste se přihlásit?

 

Dvorana - Taneční škola

Milí přátelé, tanečníci,

již více než dvacet let pro vás připravujeme taneční akce se zaměřením na americké country tance, české lidové tance, společenské tance 19. století a další taneční zajímavosti. Věříme, že společně strávíme příjemné chvíle a že se s námi nejen dobře pobavíte, ale že se také naučíte něco nového.

Těšíme se na vás

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

 

AKTUÁLNĚ:

Připravujeme pro vás nové internetové stránky. Věříme, že se je podaří spustit začátkem prosince 2019 na stejné adrese www.dvorana.cz. Všechny akce pro rok 2020 budou již na nových stránkách. Zde necháváme již jen to aktuální - přidali jsme základní info o Tančírně.

 

Pokud si přejete být informováni o našich akcích, dejte nám o sobě vědět.


 

Akce 2019

 

28.12. - 1.1. Silvestr s Dvoranou
Silvestr s Dvoranou je již časem ověřená akce, pochopitelně plná country tanců. Opět budeme v Žinkovech, kapacita je omezená.
Právě jse uvolnily tři pokoje!
 
 
 
Tančírna Jitka Bonušové NOVINKA od ledna 2020!
Milí tanečníci,
s radostí vám mohu oznámit, že od ledna 2020 začíná "Tančírna" !! Tančírna vzniká na přání tanečníků, kteří již delší dobu tančí s Dvoranou a v rámci letních škol a tanečních víkendů v Květuši se naučili velké množství tanců, ale nemají možnost si je opakovat a proto je rychle zapomínají. Tančírna bude vždy jednou za 14 dní – v úterý od 18:00 do 20:00 hodin v tanečním sále Nebe na zemi, Jesenická 11, Praha 10 – Zahradní město. V první hodině 18:00 – 19:00 hodin se budeme učit některý z tanců, který jste se již učili, ale zapomněli. Ve druhé hodině vám budu pouštět hudbu pro vaše vlastní potančení (společenské tance). Na každé tančírně bude možnost zapsat si tance na přání. Tyto tance na přání budeme zařazovat mezi volné tance a tak předpokládám, že se dostane na cca 5 – 8 tanců. Tyto tance už nebudou vyučovány, ale podle vašeho zájmu budou případně zařazeny do další tančírny. Abychom využili celé 2 hodiny, bude potřeba přijít nejpozději 17:45 hodin,abychom začali opravdu včas. Cena za jeden večer bude 50 Kč.
První tančírna bude v úterý 14.1. 2020. Vyučovaný tanec bude tango Melandito. Druhá tančírna bude v úterý 28.1. 2020. Vyučovaný tanec bude Parranda larga – mexická polka.
 

 
  Taneční soubor Dvorana
Podívejte se na stránky našeho tanečního souboru.
 
  Dvorana se přidala na Facebook a chce vám tak umožnit aktivně přispívat komentáři k chystaným akcím, případně komentovat akce, které již proběhly. Můžete také přidávat vlastní zajímavé fotografie atd. Abyste mohli tuto službu využít, musíte se na Facebooku nejprve registrovat. Staňte se fanoušky Dvorany a pozvěte na naše akce své přátele.
  facebook-logo
dvorana@dvorana.cz
2019-11-30